• https://www.facebook.com/logistics
  • https://www.twitter.com/twitter

Hakkımızda

 

Şirketimiz sektöründe marka olmayı hedefleyerek, uluslararası lojistik alanında başlanılan noktadan son teslim noktasına, entegre lojistik hizmetleri sunan bir yapıyı amaç edinmiş ve ilklerin yaşandığı firma olma yolunda hedefleriyle hızla ilerlemeye devam etmektedir. Uluslararası lojistik alanında mükemmeliyetçilik hedefleri doğrultusunda kökeni itibariyle çözüm odaklı tecrübe gücünü, kurumsal kimlik, çevreye duyarlı araç parkuru, depolama tesisleriyle sizlerden gelen talepler doğrultusunda çıtayı daha yükseklere çıkarmayı hedeflemektedir. Proje yönetimi ve ağır taşıma nakliyelerinde bu güne kadar edindiğimiz tecrübeleri en yeni teknolojilerle en sağlıklı ve yenilikçi çözümlerle sizlere sunmaya devam edeceğiz.


AB Ülkeleri– Ortadoğu Ülkeleri – Asya Ülkelerine son teknolojiyle donatılmış doğa dostu çevreci filosuyla, ticaretin gereksinimi taşımacılık, tedarik zinciri, depolama, gümrükleme çözümlerini uluslararası arenada sunabilen alt yapıya sahiptir.Doğayı ve çevreyi koruma konusunda bilinçli ve aynı zamanda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleyen derneklere üyeliğiyle destek vermektedir. Çevresel risklere dikkat çeken, yasal mevzuatlara uygun araç filosu ile hizmet sağlamaktadır.Sektöründe sahip olduğu teknik donanımlarıyla, ileri teknoloji altyapısıylafarklı sektörlerdeki ithalat ve ihracat firmalarına entegre lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktadır. Deneyimli personeli veyenilikçi imajıyla üstlendiği öncü rolle ilklere imza atarak, portföyünü geliştirme çabasıyla, çok uluslu şirketleri ve müşterileri için ürettiği hizmet çözümleri sayesindealanında, marka olmakonusunda hedeflerine ulaşmak yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.
Hızlı
Kaliteli
GüvenilirVizyon Misyon

 

Doğaya Saygılı Teknoloji :
AB Ülkeleri – Ortadoğu Ülkeleri – Asya Ülkelerine son teknolojiyle donatılmış doğa dostu çevreci filosuyla, ticaretin gereksinimi taşımacılık, tedarik zinciri, depolama, gümrükleme çözümlerini uluslararası arenada sunabilen alt yapıya sahiptir. Doğayı ve çevreyi koruma konusunda bilinçli ve aynı zamanda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleyen derneklere üyeliğiyle destek vermektedir. Çevresel risklere dikkat çeken, yasal mevzuatlara uygun araç filosu ile hizmet sağlamaktadır.

İdeailist İlkler :
Sektöründe sahip olduğu teknik donanımlarıyla, ileri teknoloji altyapısıyla farklı sektörlerdeki ithalat ve ihracat firmalarına entegre lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktadır. Deneyimli personeli ve yenilikçi imajıyla üstlendiği öncü rolle ilklere imza atarak, portföyünü geliştirme çabasıyla, çok uluslu şirketleri ve müşterileri için ürettiği hizmet çözümleri sayesinde alanında, marka olma konusunda hedeflerine ulaşmak yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Sizin Memnuniyetiniz:
Sektöründe lider, yaratıcı kuruluş olmayı, insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiş, sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyelerde tutmayı başarmıştır. Müşteri beklenti ve sorunlarını, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde çözüm üretmekte ve sunduğu hizmetlerle müşterilerinin taleplerini tatmin etme anlayışına sahiptir. Sorumluluğundaki işi beklenilenin üzerinde verim sağlayarak sonuçlandırmak için çalışır. Hizmet standartlarını her şart altında koruyan Nergiz Global ailesi mutlak tutarlılık sağlar.

İlkeler ve İdeallaerimiz:
Hizmetin ortaya çıkarılması sürecinde, çözümde ilklerden olmak
Servis sağlayıcıları iyileştirmek için sürekli olarak yeni olanaklar ve çözümler aramak
Şirket prensipleriyle doğru orantılı olarak hizmetlerin ortaya çıkarılması ve hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak.
Projelendirmelerde, sevkiyatlarda, teslim sürelerinde, tüm ilklerin temsilci olmak55 Yıllık Tecrübe İle...

 

Çeşitli büyüklükteki araçlardan oluşan filomuzla uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta hizmetinizdeyiz.